Crveni Krst Beograd

Rezultati konkursa”Krv život znači” na nivou grada Beograda

НАГРАЂЕНИ РАДОВИ НА КОНКУРСУ»КРВ ЖИВОТ ЗНАЧИ»НА НИВОУ ГРАДА БЕОГРАДА

уручење награда, петак 10.мај 2019.године у 12 часова, Стари двор

 ЛИКОВНИ РАДОВИ

у категорији од првог до четвртог разреда основне школе награђени су следећи радови:

  1. место МИЛОШ МИЈАТОВИЋ

4/1 о.ш“Дражевац“, општина Обреновац

Учитељица Радина Станчић

  1. место ХЕЛЕНА ЂУРИЧИЋ

3/3 о.ш“Никола Тесла“, општина Гроцка

Учитељица Весна Будимир

  1. место ПАВЛЕ ПРИБИЋЕВИЋ

4/1 о.ш“Влада Аксентијевић“, општина Палилула

Учитељица Гордана Илић

  1. u  категорији од петог до осмог разреда основне школе награђени су следећи радови:
  1. место АЛЕКСА ПЕРИШИЋ

6.разред о.ш „Посавски патризани“, општина Обреновац

Наставница Весна Вулета

2.место  САРА ДИМИТРИЈЕВИЋ

8/2 о.ш“Коста Ђукић“,општина Младеновац

Наставник Милан Аћимовић

3 место   ЛУЦИЈА РАКОЊАЦ

5/4 о.ш“Милена Павловић Барили“,општина Палилула

Наставница Милка Гајић

у категорији од првог до четвртог разреда средње школе награђени су радови:

1.место  НАТАЛИЈА СТАНИЋ

4 /г Школа за дизајн,општина Савски венац

Проф.Драгана Родић

2.место   ВАЛЕНТИНА ПАУНОВИЋ

4 /г Школа за дизајн,општина Савски венац

Проф. Драган Ристић

3.место   ТЕОДОРА ЈОВАНОВИЋ

4 /г Школа за дизајн,општина Савски венац

Проф.Драгана Родић

Награде за видео радове у категорији од првог до четвртог разреда основне школе :

1.место  4/7 о.ш“Бранко Ћопић“, Раковица

Учитељица Драгослава Срнић

2.место  комбиновано одељење ¾ и 4/4 о.ш“Олга Петров“, Палилула

Учитељица Јована Хајдер

3.место ИВА ЖИВАНИЋ,/4/1 о.ш“Доситеј Обрадовић“, Чукарица

Учитељица Јелена Милановић

у категорији од првог до четвртог разреда средње школе награђени су радови:

1.место  2/3 и 3/3 Гимназија у Лазаревцу/Марија Матијевић2/2, Наталија Митић 2/2 и Андрија Радовић 3/4

2.место 2/1 ТШ „Дрво арт“, Стари град

Наставник дизајна Татјана Митровић

ЛИТЕТАРНИ РАДОВИ

у категорији од првог до четвртог разреда основне школе награђени су следећи  литерарни радови:

  1. место ЛУКА МАРКОВИЋ

4/1 о.ш“Влада Аксентијевић“,општина Палилула

Учитељица Гордана Илић

2.место  МИЛИЦА ЈАНАЋКОВИЋ

2/4  о.ш“ Јефимија“, општина  Обреновац

Учитељица Душица Васић

3.место  НАЂА РАДОВАНОВИЋ

4/6 о.ш“ Иво Андрић“ , општина Раковица

Учитељица Марјана Остојић

  1. у категорији од петог до осмог разреда основне школе награђени су следећи литерарни радови:
  1. место МИЛОШ ЛАЗАРЕВИЋ

7/3  о.ш“ Коста Абрашевић“, општина Раковица

наставница Биљана Лазаревић

2.место  ТЕОДОРА МИЦИЋ

5/1 о.ш“Коста Абрашевић “ , општина Раковица

наставница Биљана Лазаревић

3 место   ВУК ОБРАДОВИЋ

5/1 о.ш“Борислав Пекић“,општина Нови Београд

предметни наставник Ивана Станковић

у категорији од првог до четвртог разреда средње школе награђени су следећи литерарни радови:

1.место  ЈОВАНА ЈАКОВЉЕВИЋ

3/3  Медицинска школа „Београд“,општина  Савски венац

Професорка Марија Миленковић

2.место НИКОЛА ЈОВАНОВИЋ

1/1  ПБШ „Димитрије Давидовић“,општина  Земун

Професорка Гордана Шћепановић

3.место  ЈЕЛЕНА СПАСИЋ

2/3 Десета гимназија „Михајло Пупин“,општина  Нови Београд

Професорка Љиљана Ђурђевић Стојковић

У Београду, 6.маја 2019.године                               Црвени крст Београд

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kviz o Crvenom krstu