Crveni Krst Beograd

Rezultati konkursa”Krv život znači” na nivou Beograda

REZULTATI KONKURSA „KRV ŽIVOT ZNAČI“ NA NIVOU GRADA BEOGRADA

LIKOVNI RADOVI

  • u kategoriji od prvog do četvrtog razreda osnovne škole nagrađeni su sledeći radovi:
  1. mesto ANĐELA LONČAR, 3/1 o.š»Stevan Sremac», Surčin-učiteljica Nadica Milićević

2.mesto  STRAHINJA PANIĆ,2/3 o.š»Jovan Jovanović Zmaj», Obrenovac,učiteljica  Gordana Galetić Nešić

  1. mesto ANJA ZANZE ,4/4 o.š «Veljko Dugošević», Zvezdara,učiteljica Jelena Modrinić

nagradjen je zajednički rad učenika 2/2 Prve obrenovačke osnovne škole, Profesor razredne nastave           Aleksandra Nešković

  • u  kategoriji od petog do osmog razreda osnovne škole nagrađeni su sledeći radovi:
  1. mesto ANĐELA PETROVIĆ ,7/3 o.š“Kosta Đukić“,Mladenovac,nastavnik Milan Aćimović

2.mesto  ANJA ČAKAREVIĆ ,7/1 o.š» Vožd Karađorđe» Jakovo, Surčin,nastavnik Vlasta Radovanović,

3 mesto ADNA DESTANI, 8/3 o.š“Veselin Masleša“, Voždovac ,nastavnik Dušan Radovanović

  • u kategoriji od prvog do četvrtog razreda srednje škole nagrađeni su radovi:

1.mesto  IRENA POPOV , 4 G Škola za dizajn, Savski venac ,profesorka  Dragana Rodić

2.mesto  VANJA ILIĆ , 3/4 sš“Drvo art“, Stari grad , nastavnik Tatjana Mitrović

3.mesto JELENA FILIPOVIĆ ,2 LT Škola za dizajn, Savski venac,profesorka  Dragana Rodić

Video rad Luka Nikolić, 3/13 ETŠ“Nikola Tesla“, Stari grad ,razredni starešina Branislav Tadić

LITERARNI RADOVI

  • u kategoriji od prvog do četvrtog razreda osnovne škole nagrađeni su sledeći literarni radovi:
  1. mesto KATARINA JOVANOVIĆ , 4 razred o.š.»Knez Sima Marković», opština Barajevo, učiteljica Ivana Savić

2.mesto  ANDRIANA PEJANOVIĆ , 4/2 o.š.“Đuro Strugar“, opština Novi Beograd, učiteljica Danica Bogdanović

  1. mesto MATIA MATUTINOVIĆ , 3/4 o.š“ 14 oktobar“, opština Rakovica, učiteljica Danka Despotović
  • u kategoriji od petog do osmog razreda osnovne škole nagrađeni su sledeći literarni radovi:
  1. mesto TARA STOJANOVIĆ , 6/1 o.š“Kosta Abrašević“, opština  Rakovica, nastavnica Biljana Lazarević

2.mesto  ADRIJANA LAMBIĆ , 7/3 o.š“Vasa Čarapić“, opština Voždovac ,nastavnica Snežana Stojanović

3 mesto TAMARA OBRADOVIĆ , 6 .razred o.š“ Knez Sima Marković“,  opština Barajevo , nastavnica Danijela Tomić

  • u kategoriji od prvog do četvrtog razreda srednje škole nagrađeni su:

1.mesto  JOVAN ĐURIĆ, 2/1 Prva ekonomska škola, opština Stari grad,profesorka  Dragana Babić

2.mesto MAŠA ŽARKOVIĆ, 4/1 PBŠ“ Dimitrije Davidović“, opština Zemun, profesorka  Gordana Šćepanović

3.mesto JOVANA NIKOLIĆ,3/6 Medicinska škola „Beograd“, opština  Savski venac, profesorka  Tatjana Milošević

Nagrade će biti uručene 13.maja 2016.godine u 12 h na prijemu u Starom dvoru.

ČESTITAMO!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kviz o Crvenom krstu